Zacisze Trzech GórNasz dom odrestaurowany został na wzór przedwojennego domu gościnnego, który swego czasu cieszył się wielką sławą.

Teraz także nasz pensjonat charakteryzuje przytulna atmosfery, drewnianych wnętrz-w klimacie minionych czasów oraz domowa, staropolska kuchnia.

Dysponujemy ok. 50 miejscami noclegowymi. Posiadamy 20 miłych i przytulnych pokoi 1-2-3 i 4 osobowych. Z okien każdego z nich roztacza się przepiękny widok na góry. Nawet w największe upały w pokojach jest chłodno i miło, zimą natomiast ciepło i przytulnie, co sprzyja wypoczynkowi po górskich wędrówkach.

Wprost z pod domu rozciąga się sieć szlaków turystycznych (pieszych, rowerowych, narciarstwa biegowego oraz konnych).Nasza lokalizacja stanowi doskonałą bazę wypadową do najciekawszych miejsc Dolnego Śląska - wszędzie jest stosunkowo blisko. Każdy zatem znajdzie dla siebie upragnioną formę rekreacji i wypoczynku.

Nasz dom jest zarówno wspaniałym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi, romantycznym zaciszem dla par jak i oazą spokoju dla pragnących odpocząć od zgiełku i pośpiechu „zapracowanych”.

Słyniemy z bardzo smacznego jedzenia, przyrządzanego na bazie naturalnych produktów. Naszym gościom na co dzień oferujemy „niecodzienne „ menu, zaspakajające nawet najbardziej wybrednych. Nasze potrawy zdobyły wielką renomę i rozsławiły nas w całym regionie.

 

POKOJE

(wszystkie pokoje z łazienkami i dostępem do Internetu)

 

  • 50 zł/ os za dobę w pokoju 1 osobowym
  • 50 zł/os za dobę w pokoju 2 osobowym
  • 20 zł/os dostawka dla dziecka
  • 40 zł/doba w pokoju 3 i 4 osobowym
  • 40 zł/doba w pokoju 2 osobowym na II piętrze (pokoje poddaszowe)
  • Dla dzieci duże zniżki. Dzieci do lat 3 bezpłatnie.

 

 

Pakiet: nocleg + śniadanie + obiad + kolacja - 90 zł/os

Pakiet: nocleg + śniadanie + obiadokolacja - 80 zł/os

 

Ceny podlegają negocjacji dla grup powyżej 15 osób, oraz w przypadku dłuższego pobytu.

ul. Pokrzywianka 10, 58-330 Jedlina-Zdrój

 

tel: 74 885-52-38,
kom: 515 19-83-31
kom: 502-771-888

e-mail: w.p.mierzejewscy@interia.pl